Transport

SERVICE

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Transport drogowy to nasz główny obszar działalności. Specjalizujemy się w przewozach substancji niebezpiecznych ale nie tylko. Dla naszych obecnych i przyszłych Klientów dopasowujemy dedykowany środek transportu tak, aby ekonomicznie i na czas dowieźć każdy ładunek. Odpowiednio zaplanowany przewóz pozwala na ciągłe realizowanie procesu wytwórczego bez ryzyka przestojów spowodowanych opóźnieniami w dostawach. Pomagają nam w tym między innymi zaawansowane systemy informatyczne. Zawsze kompetentni i niezawodni, dostosowujemy się do specyficznych wymagań naszych Klientów. Zapewniamy bezpieczny oraz profesjonalny transport Twoich towarów zgodnie z harmonogramem.

Oferujemy przewozy transportowe na terenie całej Unii Europejskiej. Naszą specjalnością jest transport płynnych towarów chemicznych następujących klas:

  • materiały niebezpieczne w klasach ADR 3, 6.1, 8 i 9
  • materiały wymagające utrzymania temperatury
  • materiały neutralne

Flota ciągników siodłowych​

Nasze pojazdy to bogato wyposażone ciągniki renomowanych marek. Są wizytówką naszej firmy, dlatego też dbamy o ich wygląd, utrzymując należytą czystość, a przy tym prezencję.

Flota cystern chemicznych

Nasze autocysterny posiadają pojemność 30 000 oraz 34 000 litrów. Są to jednostki 1-komorowe, izolowane termicznie, a także podgrzewane z możliwością kontroli temperatury produktu.

Zamów transport już teraz!

Z nami transport staje się prosty jak nigdy dotąd!