Spedycja

USLUGI

SPEDYCJA

Nasza firma z chęcią podejmie się każdego, nawet bardzo zawiłego zlecenia! Niestraszny nam przewóz towarów niebezpiecznych, czy takich które wymagają szczególnego traktowania. Zajmiemy się Twoim ładunkiem kompleksowo i profesjonalnie – dokładnie rozplanujemy całą podróż. Jesteśmy przygotowani na wszystko, nie musisz martwić się o swoją przesyłkę, bez problemu trafi ona z punktu A do punktu B na czas! W ramach usług spedycyjnych posiadamy również liczną flotę partnerską w dyspozycji do realizacji pilnych potrzeb stałych klientów!

DOLACZ DO NAS

MAK dla Przewoźnika

W tej branży to nie stawka definiuje zarobek, a płynność dyspozycji i rentowność przebytych kilometrów w skali rocznej. Grupa MAK to ludzie, którzy rozumieją to dosłownie. Zakasując rękawy, z pełnym zaangażowaniem wypracowują warunki, które dają ci finansowe bezpieczeństwo i umożliwiają stabilny rozwój. Wychodzimy ponad standardy typowej spedycji, organizując trasy z wyprzedzeniem na terenie Europy Zachodniej (Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, kraje Beneluxu oraz Austria). Nawiązujemy długoterminowe, stabilne relacje z Przewoźnikami posiadającymi ciągniki siodłowe z cysternami lub bez.  

DOLACZ DO NAS

Zdyscyplinowani, zaangażowani i nieugięci

Współpracując z MAK możesz mieć pewność, że zajmiemy się każdym elementem logistyki. Zagwarantujemy Ci komfort i sprawimy, że nie będziesz musiał martwić się o powierzone nam zadania. Dzięki temu możesz skupić się na najważniejszych aspektach firmy i poświęcić czas na rozwój swojego przedsiębiorstwa. Planujemy trasy, rozmawiamy z zawodowcami w ich ojczystych językach oraz pomagamy przy dokumentacji transportu.

Zamów transport już teraz!

Z nami transport staje się prosty jak nigdy dotąd!