O nas

RODZINNY BIZNES NA DRODZE DO SUKCESU​

W 2005 roku powstaje firma MAK – International Transport. Jest efektem pasji i wieloletniego doświadczenia założyciela w branży transportowej. Cechujące nas zaangażowanie sprawiło, że z roku na rok zwiększamy ilość zadowolonych klientów z Polski jak i zza granicy. Dziś posiadając najnowszy sprzęt, pasją zarażamy się nawzajem – właściciele, zarząd i ponad trzydziestu pracowników.

Szczególną wagę przykładamy do stworzenia kadry fachowców na stałe związanych z firmą, dlatego dbamy o bezpieczeństwo pracy oraz szereg specjalistycznych szkoleń pozwalających pracownikom poszerzać kompetencje zawodowe. Nasze programy szkoleniowe mają na celu umożliwienie rozwoju w strukturach firmy i zachęcenie pracowników do identyfikacji z marką MAK – International Transport.

Pracownicy firmy MAK – International Transport mają obowiązek stosować środki bezpieczeństwa i podejmować działania, które zapobiegną powstawaniu szkodliwych odpadów zagrażających ludziom i środowisku naturalnemu. Dbamy, aby do minimum ograniczać emisję substancji szkodliwych z powstających odpadów.

Zespół MAK

                  

Szacunek, rozwój i partnerstwo.

Nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć na współpracę opartą o szacunek, partnerstwo oraz o dążenie do obustronnego rozwoju. W MAK – International Transport zapewniamy wspólne przywództwo kosztowe, a współpracownikom oferujemy szkolenia. 

Polityka Jakościowa i Środowiskowa

Świadczymy najwyższej jakości usługi transportowe oraz spedycyjne, których celem jest sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Stawiamy na przejrzystą komunikację wewnątrz firmy, ponieważ doskonale wiemy, że tylko doskonale poinformowani pracownicy są w stanie odpowiednio wykonywać swoje obowiązki i dostosować się do polityki jakościowej przedsiębiorstwa. Kadra identyfikująca się z marką posiada motywację do rzetelnego wykonywania powierzonych zadań. Dbamy o bezpieczeństwo pracowników, dlatego szczególną wagę przykładamy do organizacji wszystkich stanowisk pracy w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko wypadków.

Przygotowujemy nowoczesne miejsca pracy i zalecamy szczególną ostrożność w obchodzeniu się z przewożonymi substancjami niebezpiecznymi, aby nie narażać kadry na możliwość pojawienia się chorób zawodowych. 

Wdrażamy system właściwej komunikacji pomiędzy kierowcami, a pracownikami biura. Dzięki temu firma stanowi zintegrowany zespół rzetelnie wypełniający swoje zadania, a zarazem rozumiejący rolę swojego stanowiska pracy w ogólnych działach przedsiębiorstwa. Taka polityka kadrowa bezpośrednio wpływa na jakość świadczonych usług.