Flota

NAJWYŻSZE STANDARDY EMISJI

                                                                   

Ciągniki siodłowe Mercedes, z których korzysta MAK – International Transport, oferują najniższe zużycie paliwa w branży. Wyższy moment obrotowy dostępny od niższych obrotów silnika, zoptymalizowane układy napędowe, poskutkowały zmniejszeniem zużycia paliwa nawet o 7%

NAJWYŻSZE STANDARDY EMISJI

Ciągniki siodłowe Mercedes, z których korzysta MAK – International Transport, oferują najniższe zużycie paliwa w branży. Wyższy moment obrotowy dostępny od niższych obrotów silnika, zoptymalizowane układy napędowe, poskutkowały zmniejszeniem zużycia paliwa nawet o 7%

Ciągniki siodłowe

Dążymy do perfekcji, dlatego też posiadamy najnowszą flotę dostępną na rynku. Nasze pojazdy to bogato wyposażone ciągniki firm VOLVO oraz Mercedes. Wszystkie ciągniki posiadają systemy komunikacji i lokalizacji, które udostępniamy Klientowi za pomocą strony internetowej do śledzenia przesyłki w trybie online.
sadssadads

Jak cię widzą, tak cię piszą!

"Samochody flotowe bardzo często są pierwszym, co widzi Nasz klient. Są wizytówką naszej firmy, dlatego też dbamy o ich wygląd, utrzymując należytą czystość, a przy tym prezencję."

Cysterny Chemiczne

Flota cystern MAK należy do najnowocześniejszych w kraju oraz Europie. Posiadamy autocysterny przeznaczone do przewozu płynnych produktów chemicznych, zarówno neutralnych jak i niebezpiecznych (ADR). Są to izolowane cysterny 1-komorowe o różnych pojemnościach.
Bez-nazwy-3423asfsafsasaf

Doskonale przygotowani na każdy załadunek​

Każdy samochód wyposażony jest w specjalnie przygotowany zestaw składający się ze wszystkich możliwych końcówek (złącza Camlock, DIN, eurozłącza itd.) wraz z odpowiednimi atestami.

cys

„Stale modernizujemy naszą flotę, wprowadzamy nowe systemy zarządzania, wdrażamy najnowsze technologie wraz z profesjonalnym zespołem. Tym samym dbamy o bezpieczeństwo przewożonych ładunków.”

Specjalista ds. Technicznych

Nasza flota spełnia europejskie normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska EURO 6. Jest ona regularnie odnawiana i poddawana rygorystycznym przeglądom technicznym.

Kluczowym elementem, wspierającym efektywne wykorzystanie naszej floty jest przede wszystkim doświadczenie naszych kierowców. Na bieżąco monitorujemy wszelkie procesy związane z realizowanym transportem (położenie pojazdu, przewidywany czas dostawy ładunku, obciążenie pojazdu, wskaźniki techniczne związane z autem).

Wszystkie pojazdy zostały wyposażone w najnowsze technologie, które z jednej strony zwiększają bezpieczeństwo naszych kierowców, z drugiej natomiast wpływają na bezpieczeństwo ładunku i ułatwiają dostawy on-time.

Posiadamy najnowsze oprogramowania informatyczne GPS i telematyczne stale monitorujące relacje transportowe i punktualność dostaw. Systemy te mają fundamentalne znaczenie w trakcie realizacji przyjętych zobowiązań wobec naszych klientów i utrzymywaniu najwyższej jakości świadczonych usług.

Podstawowym wyzwaniem dynamicznego zespołu spedytorów i dysponentów jest optymalne rozwiązywanie problemów transportowych naszych klientów. Nasi pracownicy czuwają nad właściwym przebiegiem procesów logistycznych powierzonych nam przewozów.