Flota

ZRÓWNOWAŻONA FLOTA

                                                                   

Nasze usługi transportowe opierają się na solidnej flocie obejmującej kilkanaście zestawów samochodowych. Jakość floty przekłada się bezpośrednio na jakość świadczonych usług. Wszystkie nasze ciągniki są w pełni zgodne z normą EURO6.


ZRÓWNOWAŻONA FLOTA

                                                                   

Nasze usługi transportowe opierają się na solidnej flocie obejmującej kilkanaście zestawów samochodowych. Jakość floty przekłada się bezpośrednio na jakość świadczonych usług. Wszystkie nasze ciągniki są w pełni zgodne z normą EURO6.

                                                                   


 
 
 
 
 

                                                                   

Ciągniki siodłowe

Ciągniki siodłowe

Dążymy do perfekcji, dlatego 100% naszej floty ciężarówek zostało specjalnie dobranych z myślą o zminimalizowaniu wpływu na środowisko, co potwierdza zgodność z wymogami normy EURO6. Wszystkie ciągniki posiadają systemy komunikacji i lokalizacji, które udostępniamy Klientowi za pomocą strony internetowej do śledzenia przesyłki w trybie online.
sadssadads

Jak cię widzą, tak cię piszą!

"Samochody flotowe bardzo często są pierwszym, co widzi Nasz klient. Są wizytówką naszej firmy, dlatego dbamy o ich wygląd, utrzymując należytą czystość."

Cysterny Chemiczne

Posiadamy autocysterny przeznaczone do przewozu płynnych produktów chemicznych, zarówno neutralnych jak i niebezpiecznych (ADR). Są to izolowane cysterny 1-komorowe o dwóch pojemnościach: 30 000 l oraz 34 000 l.

Bez-nazwy-3423asfsafsasaf

Doskonale przygotowani na każdy załadunek.

Każdy samochód wyposażony jest w specjalnie przygotowany zestaw składający się ze wszystkich możliwych końcówek (złącza Camlock, DIN, eurozłącza itd.) wraz z odpowiednimi atestami.

Cysterny Chemiczne

„Stale modernizujemy naszą flotę, wprowadzamy nowe systemy zarządzania, wdrażamy najnowsze technologie wraz z profesjonalnym zespołem. Tym samym dbamy o bezpieczeństwo przewożonych ładunków.”

Specjalista ds. Technicznych

Nasza flota spełnia europejskie normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska EURO 6. Jest ona regularnie odnawiana i poddawana rygorystycznym przeglądom technicznym.

Kluczowym elementem, wspierającym efektywne wykorzystanie naszej floty jest przede wszystkim doświadczenie naszych kierowców. Na bieżąco monitorujemy wszelkie procesy związane z realizowanym transportem (położenie pojazdu, przewidywany czas dostawy ładunku, obciążenie pojazdu, wskaźniki techniczne związane z autem).

Wszystkie pojazdy zostały wyposażone w najnowsze technologie, które z jednej strony zwiększają bezpieczeństwo naszych kierowców, z drugiej natomiast wpływają na bezpieczeństwo ładunku i ułatwiają dostawy on-time.

Posiadamy nowoczesne oprogramowania informatyczne GPS i telematyczne stale monitorujące relacje transportowe i punktualność dostaw. Systemy te mają fundamentalne znaczenie w trakcie realizacji przyjętych zobowiązań wobec naszych klientów i utrzymywaniu najwyższej jakości świadczonych usług.

Podstawowym wyzwaniem dynamicznego zespołu spedytorów i dysponentów jest optymalne rozwiązywanie problemów transportowych naszych klientów. Nasi pracownicy czuwają nad właściwym przebiegiem procesów logistycznych powierzonych nam przewozów.