Sponsorujemy

UJEZDZENIE

Wspieramy młode talenty!

Firma MAK – International Transport aktywnie angażuje się w różne inicjatywy pozabiznesowe. Między innymi sponsoruje udział Aleksandry Zamirskiej w zawodach jeździeckich, w dyscyplinie ujeżdżenia. Polega ona na tym, że zarówno koń jak i jeździec wykonują serię określonych wcześniej ruchów, zwanych figurami, na czworoboku. Sport ten wymaga niebywałej precyzji i dokładności.

Aleksandra rywalizuje na zawodach regionalnych oraz ogólnopolskich. Wraz ze swoim podstawowym partnerem startowym – koniem Hetman  stacjonują w stajni sportowej LKJ Lewada w Zakrzowie, na górnym śląsku.

W sezonie 2020 uzyskała tytuł wicemistrza na Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny w swojej kategorii wiekowej. W rankingu podsumowującym ten rok Aleksandra uplasowała się również na miejscu drugim.

W 2021 roku Aleksandra na zawodach regionalnych w Ochabach Wielkich uzyskała kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w której wystartuje już we wrześniu.

Aleksandra dumnie reprezentuje naszą firmę rozwijając się i osiągając kolejne sukcesy. Jej dokonania można śledzić m.in. na naszym fun page’u.

Trzymamy kciuki i życzymy kolejnych sukcesów!