Oferta Pracy

Kierowca C+E z kwalifikacjami ADR w transporcie międzynarodowym

KARIERA

Młodszy Specjalista ds. Spedycji

Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Opis:

Nieprzerwanie od 5 lat, co roku podwajamy liczbę ciągników wraz z cysternami chemicznymi. Pragniemy stworzyć nowoczesną oraz jak najbardziej kompletną firmę transportową, która będzie wyznaczać trendy na polskim rynku transportowym. Jednym z ważniejszych wyznaczników jest nowy, doskonały sprzęt, ale nie tylko. Kluczowym czynnikiem jest dobrze dobrany zespół osób, który będzie stawiał sobie ten sam cel i stale do niego dążył!

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie procesu transportu i jego rozliczanie
  • Koordynowanie pracy kierowców
  • Optymalizacja pracy floty
  • Przygotowywanie raportów
  • Współpraca z kierowcami w rozwiązywaniu bieżących problemów operacyjnych
  • Utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z przewoźnikami

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego / języka niemieckiego
  • Dobra znajomość topografii Europy,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz dokładność w pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność stosowania w praktyce ustawy o czasie pracy kierowców
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość wprowadzania własnych pomysłów i rozwiązań

Szymon Stępniak

Transport manager

(+48) 508 342 233​

DWięodaj tu swój tekst nagłówka

Więcej informacji już wkrótce….